Jamaika Vizesi

ÜLKE SEÇİNİZVİZE İSTEMEYEN ÜLKELER
  • Türk vatandaşlarına 90 güne kadar vize uygulanmamaktadır.
  • Ülke girişinde uçak bileti, seyahat sigortası, otel rezervasyonu veya davetiye istenebilir.Bu tür evraklarınızı yanınızda bulundurunuz.
  • Pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Büyük Antiller’de ada ülkesidir. Tropikal iklim hâkim olup içeriye doğru gidildikçe daha ılıman bir iklime kavuşur. Güzel plajları ve otelleri ile her zaman turizm cenneti olma özelliğini korumuştur. Sahilleri ünlüdür. Ocho Rios’ta bulunan Turtle Plajı ve Mallard Plajı özellikle turistlerin uğrak yeridir. Güneşin batımını izlemek isteyenlerse 7-Mil Plajına gitmeleri gerekir. Su sporları yaygın olarak yapılır. Canlı gece hayatı ve alışveriş mekânlarının çok olması Jamaika’nın her zaman beğenilen yerlerinden olmuştur. Müzik her yerde yaygındır. Balık çeşitleri ve tropikal meyveler bol miktarda tüketilir. Romantik bir tatil yapmak isteyenler için harika egzotik kıyıları keşfedecek ve bölgenin güzelliklerini yakından göreceksiniz. Jamaika vizesi sevdiklerinizle güzel bir tatil yapacağınız yerdir. Eşsiz doğası ve plajları sizleri büyüleyecektir.

Jamaika vizesi için gerekli evraklar sizin vize işlemlerinden önce tam ve eksiksiz şekilde hazırlamanız gereken önemli bir ayrıntıdır. Jamaika turistik vize için pasaportunuzun 6 ay geçerli olması gereklidir. Türk vatandaşlarından 90 gün süre ile vize istenmez. Sürenizi uzatacaksanız gerekli bilgileri bildirmeniz şarttır. Giriş ve çıkışlarda sizler yanınızda otel rezervasyonu ve bütün evraklarınızı bulundurmanız önemlidir. Jamaika ticari vize işlemlerinde şirket davetiyesi gereklidir. Vize işlemleri sırasında özellikle konsolosluğa randevu iptalinizi zamanında yapmalısınız.

Jamaika vize ücreti ile sizler vizenizin ücretini ödersiniz. Danışmanlık firmaları ile vize işlemleriniz kısa sürede yapılır. Sizler evraklarınızı eksiksiz şekilde verdiğiniz zaman takip işlemleriniz sizlerin adına yürütülür. Konsolosluğa bizzat gitmeniz gereklidir. Jamaika aile ziyareti vizesi ile sizler kalacağınız yerin detaylı bilgilerini bildireceksiniz. Davetiyeniz yanınızda olmalıdır. Ekspresvize danışmanlık firması olarak sizlerin vize işlemleri hızlı şekilde yapılır. Evraklarınızı önceden hazırladığınız zaman işlem kolaylığı yaşarsınız. İnternet üzerinden vize işlemlerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Vize işlemlerinde konsolosluğun verdiği saatte hazır olmanız çok önemlidir. Danışmanlık firmaları sizlere büyük ölçüde zaman kazandırır. İşlemlerinizi takip ederek vize onayınız geldiği zamanı haber verir. Evraklarınız orijinal olmalı ya da noter onaylı olmalıdır. Bilgilerin hepsi gerçeğe uygun olduğu zaman hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Güzel ülkenin harika yerlerini keşfederken istediğiniz geziyi rahatça yapmanın ayrıcalığını elde edeceksiniz.

Sayfayı Yazdır E-posta olarak gönder
Jamaika Başkonsolosluğu
Atlan Erbulak sokak Eken Apt. No: 6/ 3 Mecidiyeköy- Şişli / İstanbul
T : (0212) 288 63 51
F : (0212) 266 42 21
E : batadis@superonline....