Barbados Vizesi

ÜLKE SEÇİNİZVİZE İSTEMEYEN ÜLKELER
  • Türk vatandaşlarına 90 güne kadar vize uygulanmamaktadır.
  • Ülke girişinde uçak bileti, seyahat sigortası, otel rezervasyonu veya davetiye istenebilir.Bu tür evraklarınızı yanınızda bulundurunuz.
  • Pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Bir ada ülkesi olan Barbados hayallerinizi gerçekleştirmeniz için oldukça iyi bir tatil fırsatı olacaktır. Barbados’ta eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz gibi tarihi amaçlı gezilerde yapabilirsiniz. Barbados’ta yer alan Barbados Müzesi oldukça tarihi eserleri, yapıtları bünyesinde bulunduran ve bu ülkeyi ziyaret ettiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Harrison’s Cave, oldukça keyif alarak gezebileceğiniz bu mağarada ayrıca oldukça hoş maceralar yaşayabilirsiniz, burayı ziyaret ederek eğlenceli vakit geçirmenizi tavsiye ederiz. Andromeda Gardens ailenizle birlikte keyifli bir gün geçirebileceğiniz bu bahçeyi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Tüm bu eşsiz güzelliklerle sınırlı kalmayan bu ülkeyi ziyaret etmek istediğinizde görmeniz ve keşfetmeniz gereken daha birçok mekan bulunmaktadır. Sizlerde eğer eşsiz bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka Barbados’u ziyaret etmenizi, özellikle yaz tatillerinizi oldukça keyifli ve eğlenceli geçirmenizi tavsiye ederiz. Üstelik Barbados tatiliniz için Barbados vizesi gerekmemektedir. Türk vatandaşlarının Barbados ülkesini ziyaret etmesi oldukça kolay gerçekleşiyor. Eğer sizde bu eşsiz ülkeyi ziyaret etmek istiyorsanız çok şanslısınız.

Barbados turistik vize işlemleri için tek yapmanız gereken şey pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi olmaktadır. Ayrıca hiçbir işlem yapmadan, hiçbir vize işlemleriyle uğraşmadan 90 gün boyunca Barbados tatilinizi yapabilirsiniz. Yalnızca ülke girişinde sizlerden istenilebileceği için davetiyenizi, uçak biletinizi, seyahat sigortanızı ve bu tür evraklarınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Barbados vizesi için gerekli evraklar sadece pasaportunuzdur. Eğer 6 aya kadar kalacaksanız vize işlemi gerekmemektedir. Fakat daha fazla kalmayı düşünüyorsanız, vize gerekmektedir. Eğer daha fazla kalmayı planlıyorsanız pasaportunuzda bir adet boş vize sayfası olması gerekmektedir.

Eğer aile ziyareti için gidiyorsanız ve 6 aydan fazla kalmayı planlıyorsanız Barbados aile vizesi evraklarınız için yeni bir fotoğraf ve pasaportunuzla başvuru yapabilir, ailenizden gelen davetiyeyle daha kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Barbados’a ticari amaçla, iş için gitmeyi planlıyorsanız bunun için Barbados ticari vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun için farklı olarak yapmanız gereken tek şey ise gidiş amacınızı açık bir şekilde belirtmek olacaktır. Son olarak Barbados vize ücreti işleminizi gerçekleştirerek vizenizin onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.

Sayfayı Yazdır E-posta olarak gönder